Clicky

Biožidiniai

Patikslinkite paiešką


Biožidinys Ruby Fires Nero
Biožidinys Ruby Fires Kreta
20%
OFF
Biožidinys Knap Lily

Biožidinys Knap Lily

KNAP

389.00€ 489.00€

14%
OFF
Biožidinys Knap Round

Biožidinys Knap Round

KNAP

599.00€ 699.00€

Biožidinys Ruby Fires Kos (MDF)
Biožidinys Ruby Fires Louis
23%
OFF
Biožidinys Knap Astrid

Biožidinys Knap Astrid

KNAP

339.00€ 439.00€

Biožidinys Bio-Blaze Veniz
24%
OFF
Biožidinys Ignora Carbo

Biožidinys Ignora Carbo

IGNORA

1,109.00€ 1,459.00€

20%
OFF
Biožidinys Infire Inside C800 Vers1
Biožidinys Knap Azalea
16%
OFF
Biožidinys Ignora Medius

Biožidinys Ignora Medius

IGNORA

1,849.00€ 2,199.00€

Biožidinys Knap Tulip
Biožidinys Bio-Blaze Valetta
15%
OFF
Biožidinys Ignora Adamas

Biožidinys Ignora Adamas

IGNORA

2,049.00€ 2,399.00€

Biožidinys Knap Silver Rose
Biožidinys Knap Crocus
Biožidinys Knap Narciss
Biožidinys Ruby Fires Cuneo
Biožidinys Maisonfire Smoky
Biožidinys Knap Acacia
Biožidinys Knap Chaber
Biožidinys Toscana Fireline 120
Biožidinys Globmetal 650
Biožidinys Knap Carnation
Biožidinys Toscana Fireline 140
Biožidinys Knap Fuchsia
Biožidinys Toscana Fireline 80
Biožidinys Knap Buttercup
Biožidinys Toscana Fireline 100
44%
OFF
Biožidinys Brandoni Essential
Biožidinys Knap Fix
Biožidinys Toscana Fireline 370
Biožidinys Toscana Fireline 60
Biožidinys Toscana Fireline 230
Biožidinys Toscana Fireline 180
Biožidinys Knap Freesia
Biožidinys Spartherm Quadra Base
20%
OFF
Biožidinys Infire Inside 900
37%
OFF
Biožidinys Brandoni Maya 56

Biožidinys Brandoni Maya 56

BRANDONI

1,199.00€ 1,899.00€

Biožidinys Bio-Blaze Kairo
Biožidinys Ricon 115
Biožidinys Infire Murall
Biožidinys Spartherm Chelsea
Biožidinys Infire Spark S chrome
47%
OFF
Biožidinys MCJ Orion

Biožidinys MCJ Orion

MCJ

459.00€ 859.00€

Biožidinys Maisonfire Graffiti
Biožidinys Infire Insert 600
Biožidinys Ruby Fires Goya
29%
OFF
Biožidinys MCJ Radon

Biožidinys MCJ Radon

MCJ

999.00€ 1,399.00€

31%
OFF
Biožidinys MCJ Torino

Biožidinys MCJ Torino

MCJ

899.00€ 1,299.00€

Biožidinys Infire Empire 2
Biožidinys Spartherm Elipse Base
Biožidinys Spartherm The City
Biožidinys Bio-Blaze Qwara
Biožidinys Kami Gerda
Biožidinys Bio-Blaze Square XL I
17%
OFF
Biožidinys Acquaefuoco Player 100
Biožidinys Bio-Blaze Velona
Biožidinys Ruby Fires Todos
Biožidinys Ruby Fires Umbria
Biožidinys Infire Inside U1000
20%
OFF
Biožidinys Globmetal 900
Biožidinys Spartherm Kensington
Rodoma nuo 1 iki 100 iš 817 (9 puslapių)

Biožidiniai - biožidinių privalumai

Apie židinius nuosavuose namuose svajoja daugelis tų, kurie vertina grožį ir jaukumą. Įvairūs dekoratyviniai židiniai jau seniai naudojami interjero papuošimui, tačiau tik atsiradus ekožidiniams, kiekvienam pageidaujančiam atsirado galimybė įnešti į patalpą "gyvą" ugnį bei ją mėgautis lyg paveikslu.

Biožidiniai turi keletą privalumų, lyginant juos su tradiciniais malkiniais židiniais. Vienas iš pagrindinių tokių židinių privalumų yra ekologiškai saugaus kuro - bioetanolio - naudojimas. Šioje medžiagoje nėra žalingų cheminių priemaišų, ir jos degimo proceso metu nesusidaro nieko, išskyrus vandens garus ir anglies dvideginį. Visa tai užtikrina aukštą saugumo lygį. Be to, biologiškai švarūs židiniai yra labai paprastai sumontuojami ir tam nereikia atlikti statybos darbų nei derinti su įvairiomis tarnybomis. Todėl įsigyti biožidinį gali kiekvienas pageidaujantis bet kurioje specializuotoje parduotuvėje.

Biožidiniai, kūrenami skystu kuru, yra lengvai įrengiami. Jiems nėra reikalingos ventiliacijos angos, nereikia nustatyti traukos ar statyti dūmtraukį. Savo mobilumo dėka ir dažnais atvejais nedidelio svorio dėka, tokie prietaisai gali būti lengvai perkeliami iš vienos vietos į kitą - visą tai leidžia atlikti netgi sudėtingą išplanavimo pakeitimą. Biožidinys gali būti įrengta bet kurioje patalpoje ar kambaryje.

Naudojimuisi biožidiniu nereikalingos specialios žinios ar įgūdžiai. Pakanka tik susipažinti su elementariomis priešgaisrinio saugumo taisyklėmis. Tokių įrenginių priežiūra taip pat nesudėtinga.

Šiuolaikinė ekožidinių rinka yra pasiruošusi pasiūlyti turtingą modelių įvairovę, tinkančią bet kurima skoniui ir kišenei. Ekožidinys gali būti pagamintas pagal Venecijos ar klasikinį stilių, taip pat "hi-tech" stiliumi pagal minimalius reikalavimus. Židinių formos taip pat gali būti labai įvairios. Nemažą reikšmę turi ir tai, kad biožidiniai labai žymiai sumažina elektros energijos sąnaudas, kadangi jie veikia nuosavu kuru.

Biožidinio privalumai

Naudojimo paprastumasPirmiausia, skystu kuru kūrenami židiniai skiriasi nuo klasikinių malkinių židinių tuo, kad jie yra labai paprastai įrengiami ir jų eksploatacija nereikalauja didelių pastangų. Tam, kad "įjungti" gyvą paveikslą, tereikia tik užpildyti jį bioetanoliu ir įkurti ugnį. Ekožidinio priežiūra apima tik elementarus išorinės švaros bei degimo kameros švaros palaikymas. Viskas, ką jūs privalote padaryti, yra periodinis dulkių nuvalymas ir, esant būtinybei, kuro pertekliaus pašalinimas. Jokio pelenų valymo, jokio pastovaus papildymo malkomis bei jokios kuro priežiūros.
Mobilumas. Manevringumas, kuriuo pasižymi interjero židinys, leidžia perkelti įrenginį iš vieno kambario į kitą, į užmiesčio vilą, taip pat skolinti jį giminėms ar draugams. Kai kurie biožidinių modeliai gali būti naudojami netgi baseine arba kaip sodo dekoracijos.
Gražus dizainas. Biožidinių dizainui naudojamų apdailos medžiagų įvairovė suteikia galimybę idealiai pritaikyti prie bet kokio interjero. Interjero židinių gamybai naudojamas stiklas, granitas, marmuras, medis bei plienas.
Saugumas. Ypatingos kuro bloko konstrukcijos ir ekologiškai švaraus kuro naudojimo dėka biožidiniai yra absoliučiai saugūs ir patikimi. Tokie prietaisai yra užpildomi ekologiškai švariu kuru, pagamintu iš augalinės žaliavos. Visi ekologiškai švarūs židiniai praeina privalomą sertifikaciją ir atitinka pačioms griežčiausioms tarptautinėms saugumo, kokybės ir surinkimo normoms.
Dekoravimo galimybė. Įprastą malkinį židinį yra sunku kaip nors dekoruoti. Tačiau interjero židinio dekoravimo galimybės gali pradžiuginti net ir didžiausius skeptikus. Papuošti židinį galima, pavyzdžiui, keraminėmis malkomis, natūraliais ar dirbtinais akmenimis - tai sudarys gatvės laužo įspūdį. Jeigu į ugnį pridėsite šiek tiek aromatinio aliejaus, tai namų atmosfera taps visiškai nepakartojama.

Mūsų parduotuvė siūlo pirmaujančių pasaulinių gamintojų biožidinius. Į asortimentą įtraukta daugiau kaip 200 modelių už prieinamiausią kainą.

×